Blog > Komentarze do wpisu

Dzis wtorek. Zdecydowanie mój ulubiony dzień tygodnia. Pogoda zapowiada się słonecznie, słyszę nieliczne odgłosy ptasiego śpiewu. A może to moja wybujała wyobraźnia, która tak bardzo pragnie już wiosny?

Tak, jak Kinga wspomniała w poprzedniej notce, w sobotę zapusciłyśmy się do sh. Wynikiem mozolnych poszukiwań są dwa duże swetrzyska, sukienka i uroczy żakiecik, w którym wybieram się dziś do szkoły. Z racji tego, że rzeczy nowozakupionych jest dosyść dużo, następnych kilka notek poświęce właśnie stylizacją, w których będą sie one pojawiać :) Teraz, żeby już nie przedłużać, prezentuje Wam mój dzisiejszy strój :)

Piszę notkę tak bardzo wcześnie, bo po powrocie ze szkoły czeka mnie romans z gramatyką angielską. Mam nadzieję, że i wasz wtorkowy dzień będzie równie udany, co mój :) Piszcie swoja opinię i czerpcie inspirację :)

wtorek, 23 lutego 2010, 5biedronka

Polecane wpisy

  • Fotorelacja poniedziałku

    Wstałam wcześnie, mimo to byłam przekonana, że się spóźnię. Kiedy dotarłam do szkoły okazało się, że nie mamy pierwszej lekcji. Świetnie pomyślałam. I co ja ter

  • Niedziela.

    Co za pogoda. W marcu jak w garncu, więc nie możemy pozwolić sobie na lżejsze kurtki i buty. Pozory mylą, sama się o tym przekonałam idąc w trampkach i kurteczc

  • Po wielkim lenistwie

    Koniec dwutygodniowej laby, spania do 11 i robienia co się komu podoba. Jest juz późno a ja miałam uczyc się fizyki... no cóż, mam też różne zobowiązania, z któ

Komentarze
jaagnieszka0
2010/02/23 07:55:33
Żakiecik zapowiada się interesująco, ale dosłownie uchyliłas tylko rąbka tajemnicy na tym zdjęciu :)
-
2010/02/23 12:06:57
Świetny żakiet :) czekam na kolejne odsłony z niecierpliwością. Pozdrawiam
-
Gość: Malena, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/02/23 12:34:48
Pasków trochę już jak dla mnie za dużo, ale dzięki marynarce wybaczam im :) Świetne guziki. I pomysł ze skarpetkami też mi się podoba.
-
2010/02/23 14:03:38
super - pełna klasyka, przełamana tymi białymi skarpetkami (?) - ślicznie, lekko francusko !
Widzisz z gram. niemiecką mogę Tobie pomóc ale z angielską musisz sobie sama poradzić :-))))
-
rybcz
2010/03/07 22:25:33
Zajebiaszczy ten zakiecik! widze przy nim taki zegarek na lancuszku, co to sie go zaczepia na guzik czy cos i do kieszeni chowa. koniecznie w kolorze zlota, albo jakies naszywki na ramionach :)